Na louce s sebou mějte:
* vodu pro psa a misku I V ZIMĚ !!!
* normální pevný obojek a normální vodítko
* stopovací šňůru (6 - 20 metrů)
* PAMLSKY (předem připravené kousky
  v pamlskovníku, kapse nebo v ledvince). 
* hračky (podle psa pískací, přetahovací...)

Přes zimu začínáme v 10:00 hodin.
Jiný čas začátku je možný po domluvě.
Jste zde POPRVÉ ?
Vyplňte prosím 

TENTO DOTAZNÍK.

!!! NIKDO prosím NEKRMTE
žádného z ostatních psů !!!
odměňujte pouze vlastního.

Na první setkání přineste, prosím,
očkovací průkaz pejska.

NEDĚLNÍ SETKÁNÍ na louce jsou hlavně otázkou SOCIALIZACE. 

Vždycky začínáme procházkou, tak, aby se naši psíci správně vyladili a užili si kamarády. Potom přijde na řadu krátká přestávka, kdy jsou psi umístěni do auta, aby na auto uvykli a aby si odpočinuli od páníčků a páníčci od psů. Po přestávce se jde pracovat se psy na vodítkách. Trénuje se přivolání, chůze na vodítku a případně potkávání lidí a potkávání dalších psů. Je možné se přihlásit jenom na jednu hodinu, ale mnohem užitečnější je, když si uděláte čas na obě hodiny. Po cvičení je možná další procházka, která psa po práci potěší a umožní setkání s dalšími psími parťáky. Krátká práce a druhá procházka jsou velmi přínosné a užitečné. Pokud to dovolí počasí, pracujeme navíc ještě po druhé procházce a děláme ještě třetí setkání.

Abych Vás motivovala zůstávat déle, je cena za neděli stejná: 150,-- Kč (od 1.1.2020), ať využijete jenom hodinu nebo dvě. (Slevy poskytuji individuálně.)

Na KAŽDÉ setkání je třeba se přihlásit!  PŘIHLÁŠENÍ JE ZÁVAZNÉ.   Podrobnosti lze vyřešit telefonickou domluvou. Jsem pro vás na louce v každém počasí.
Takže sami zvažte dobře svoje možnosti (i možnosti psa), podle toho se přihlašte nebo ne, 

nejpozději vždy do soboty do 14:00 hodin. Všechny omluvy a změny provedené po této době, budou zpoplatněny, a to částkou 100,-- Kč. 
Přes zimu se setkání koná od 10:00 hodin (platí pro všechny psy).
02.02.2020 se sejdeme v Růžové:

trasa 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00
  Roxy, Ajda, Oriana,
Ozzy, Arny,
 
směr Růžena    
třezalková louka    
k frňákovníku    
k poldru    
louka za silnicí    
les naproti vlevo    
les naproti vpr.    
malá louka    
k posedu    

Technická poznámka: co se psími hovínky na louce??? Hovínka po svém pejskovi na louce nesbíráme do sáčku, protože nemáme k dispozici odpadkové koše. Ale ekologicky je necháme na místě, natrháme dostatečné množství trávy a hovínko pořádně přikryjeme. Zaprvé ho nikdo hned nenašlápne, zadruhé velmi brzy pohnojí louku a zbyde jenom hustší tráva :-D. 

POČASÍ - KRÁTKODOBÁ HODINOVÁ PŘEDPOVĚĎ - KLIKNI ZDE

 

louka 2020

2020.01.26.

Po dnešním setkání, které bylo plné pejsků a plné práce, spokojená s průběhem psího setkání .... ještě teď rozmrzám :-D. Děkuji vám všem za přízeň, za důvěru, za spolupráci.   

2020.01.19. nejdůležitější jsou holinky

Přesto, že ještě včera krátkodobá předpověď počasí hýřila sluníčky, dnes jsme slunce ani nezahlédli. Naopak bylo pod mrakem, mlha a chvílemi i pršelo a louka byla mokrá jako houba. A také naše nohy byly jako houba, protože většina z nás to dnes hrubě podcenila. Nejdůležitější výbavou na louku jsou...

2020.01.05.aidička.pod.růžákem

V první řadě děkuji všem, kdo jste akceptovali zdražení louky. Doufám, že na louce dostáváte tolik, že se vám vyplatí chodit mezi nás dále. Mám záměr zvýšením ceny odradit ty, kteří jsou bez zájmu o kolektiv a socializaci, kteří potřebovali jenom vyběhat psa a nic víc nechtěli a ani nedávali. Takže...

kontakt: Marcela Wichlasová, mob: +420 604 701 313, tel: +420 412 553 168, e-mail: pejskowe@seznam.cz, IČ: 61560502

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.